Jdi na obsah Jdi na menu

V uplynulých dňoch sa dožil významného životného jubilea dlhoročný hasič /častý delegát výročných schôdzi najmä v Beckove/ bývalý člen okresného výboru ,rozhodca pán ale srdcom mladík Peter Nedbal s Hôrky nad Váhom . Svoju životnú púť ak nepočítame pôrodnicu v Trenčíne začal na "predmestí Beckova" v Rakoľuboch . Počas nasledujúcich rokov ako hovorí oslávenec zbieral rozum v beckovskej škole. Či to malo nejaký vplyv na jeho ďalšiu púť životom už nehovorí, ale čo isté teraz je šťastne ženatý má troch synov a býva na okraji Hôrky. Potriasť rukou a popriať mu všetko najlepšie prišli 2.augusta hasiči z Hôrky,Beckova a Pobedima. ktorí oslavenca aj pokropili vodou z ich nové zásahového vozidla. Ešte raz mu prajeme všetko najlepšie .